Rusça

Aralık 23, 2017

Rusça

Neden Rusça?

 

Geleceğini planlarken yabancı dil eğitimini de dikkate alması gereken gençler, neden Rusça? sorusuna cevap bulmak için hizmetlerimizden yararlanabilirler. Rusça öğrenmek isteyenlerin hedeflerine uygun olarak planlanan kurs içerikleri hakkında www.belarus.com.tr üzerinden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Birden Fazla Dil Birden Fazla Hayat Demektir!

Günümüz küresel dünyasında güçlü bir iletişim kurmak isteyenlerin birden fazla yabancı dil bilmesi zorunlu hale gelmiştir. İngilizcenin yanında yeni diller öğrenmek bir anda farklı avantajlara sahip olmak anlamına gelir.

Rusya’da yaşanan dünyaya açılış süreci ve Türk-Rus ilişkilerinde yaşanan gelişmeler, Rusçanın Türkler için son derece önemli olmasını sağlamıştır. Dünya çapında en yaygın olarak kullanılan 4.dil olan Rusça, Birleşmiş Milletler ‘de kabul edilen 6 dil arasında yer alır ve neden Rusça? sorusunun cevabıdır. Yaklaşık olarak 280 milyon kişi tarafından kullanılan Rusça, 120 milyon kişi için anadil olma özelliğine sahiptir.

İş Hayatının Vazgeçilmezi

İki komşu ülke arasında yaşanan ticari ve sosyal ilişkiler, Rusça bilenlerin rakiplerine oranla birkaç adım öne geçmelerini sağlar. Rusya’da iş adamı, inşaat mühendisi ve üst düzey yöneticilerin sayısı her geçen gün artarken ülkemizi ziyaret eden Rus turist sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Birçok uluslararası şirkette ortak dil olarak tercih edilen Rusça, işe alım sürecinde de ciddi avantajlar sağlar.

Tüm dünyada iz bırakan Rus edebiyatı eserlerini kendi dilinde okumak ve verilmek istenen mesajları farklı yorumlara ihtiyaç duymadan hissetmek isteyenler Rusça öğrenerek kültür anlamında da kendilerini daha fazla donanıma sahip hale getirebilirler. Zengin tarihi ve köklü kültürüyle turistler tarafından da büyük ilgi gören Rusya’ya gitmek isteyenler dili öğrenerek daha kaliteli ve sıcak ilişkilere imzalarını atabilirler.

Rusça Öğrenmek Kolay mı?

Doğu Slav dilleri grubuna giren Rusça, tahmin edildiği kadar zor bir değildir. Temel kurallarda belli bir yere gelen öğrenciler, zevkli bir hale gelen dil öğrenme sürecini Rusya’da tamamlayarak özel kazanımlar elde edebilirler. Lisans ve yüksek lisans öğrencileri için de özel programlar yapan şirketimiz, geleceğini planlamak isteyenlere rehberlik yapar. Hayallerini doğru şekilde yönlendirerek hedeflerine emin adımlarla ilerlemek isteyenler neden Rusça? sorusuna cevap bularak işe başlayabilirler.

 Company SEVİNDİK  

 Beyaz Rusya Cumhuriyeti

Tags:LEAVE A COMMENT