Sınavsız Üniversite

Aralık 24, 2017

Sınavsız Üniversite

Sınavsız Üniversite

 

Gençlerin eğitim kariyerleri boyunca mutlak yurt dışında master yapmaları günümüzde sıklıkla yaşanan tercihler arasında gelmektedir. Bunun için mutlaka yurt dışında eğitim alabilmesi, hem yeni bir dili teorik anlamda hem de pratik anlamda ana dili gibi konuşabilmesi mümkün olmaktadır. Bu da iş bulmalarında son derece kolaylık sağlayan çeşitli unsurların arasında gelmektedir.

Beyaz Rusya Rusça eğitim kursları olarak Üniversiteli gençlerimizin kariyerleri boyunca kendilerini daha iyi bir şekilde yetiştirmeleri adına yaptığımız çalışmalarımızla daima nitelikli hizmet verme amacı taşıyarak sınavsız üniversite olanağını tanımaktayız.  programlarımızı sürekli geliştirerek devam ettiğimiz başlıca potansiyel eğitim hizmetimiz olarak Rusça dilinin öğrenilmesine yönelik dil eğitimlerimiz gerçekleştirilmektedir. Belarus, Minsk ve benzeri yerleşkelerde pratik halinde öğretilen Rusça dili bu sayede her sektörün gereklilik duyduğu bir öğrenme alanı olarak ve personel isteği olarak dikkat çeken özellikler arasında bulunmaktadır.

Sınavsız Rusça Dil Eğitimi

Belarus eğitim kurumumuz tarafından sizlere en iyi şekilde verilen belli başlı hizmetlerimizden bir diğeri de sınavsız üniversite imkanı sunarak tamamen eğitimi kolay ve kariyeri garanti haline getirmesidir. Bu bakımdan düşünülerek üniversite kariyerini Rusya gibi önde gelen dünya ülkesinde taçlandırmak isteyen gençlerimize vermiş olduğumuz Rusça dil kurslarımız sayesinde yabancı dil eğitimini tamamlamış halde eğitim-öğretim imkanına sahip gençlerimizin yetişmesine katkıda bulunmaktayız. Bulunduğumuz bütün bu katkılarımız tamamen gelecek neslimizin dil bilgisi anlamında donanımlı olmasıdır.

Bir Şeyi Değiştirmek İstiyorsanız Önce Dilden Başlayın

Ünlü düşünür Konfüçyüs’ün söz konusu sözü ne kadar da önemlidir. Ünlü düşünüre bir gün sorarlar: “Efendim, size ülkeyi yönetme yetkisi verilse idi öncelikle yapacağınız ilk iş ne olurdu?” diye. Akıllı ve sivri zekâlı düşünür hemen: “Öncelikle dilden başlardım. Dil sorununu çözmekle işe koyulurdum” cevabını vererek dilin ne kadar önemli bir unsur olduğunu hepimize göstermektedir. Belarus olarak bizler de bir dil bir insan iki dil iki insan anlayışının arkasında yer almaya devam ederek sınavsız üniversite kapsamında sürdürmüş olduğumuz etkin çalışmalarımızla daima ortaya koymuş bulunduğumuz belli başlı hizmetlerimize yer vermekteyiz. Bu da açıkçası söz konusu süreçte verilen hizmetlerin kültürel etkinliğini göstermesi ve toplumu dönüştürmesi adına önemli bir atılımımız olmaktadır.

Beyaz Rusya Yurt Dışı Eğitim

Beyaz Rusya Cumhuriyeti


LEAVE A COMMENT