Minsk Rusça Dil Kursu

Ekim 21, 2018

Minsk Rusça Dil Kursu

Minsk Rusça Dil Kursu

Beyaz Rusya Minsk şehirinde; Minsk Rusça Dil Kursu yaz dönemi Rusça Kursu programlarımıza öğrencilerimiz anlaşmalı olduğumuz Devlet Üniversitelerinden;

Beyaz Rusya Devlet Pedagoji Üniversitesinde eğitim almaktadırlar. Beyaz Rusya Devlet Pedagoji Üniversitesini; diğer anlaşmalı olduğumuz Minsk Devlet Dil Üniversitesinden ayıran en belirgin ayrıntı ise; yılın 12 ayı; her ay başlangıçlı sınıf açılma imkanı tanımakta ; ve kaç aylık program seçerseniz seçin; Minsk Devlet Dil Üniversitesi Minsk Rusça Dil Kursu program ücretlerinden çok daha makul eğitim ücretleri sunmaktadır.

Beyaz Rusya’da Minsk Rusça Dil  Kursu alacağınız okulun adı değişse bile; alınacak ders programında bir farklılık bulunmayacak; Rusça dil eğitiminiz sona erdiğinde almaya hak kazanacağınız Rusça Kursu sertifikası üzerinde eğitim almak için karar verdiğiniz Üniversite ismi yazacak olup; burada dikkat edilmesi gereken detay; eğitim alacağınız kurumun Üniversitemi? lise veya kolej dengi kurum mu? olduğuna bakılması gerekmektedir.

Minsk Rusça Dil Kursu alınacak kurum adı Üniversite ise; isminden daha çok okul şehir merkezine uzaklığı yakınlığı ; alışveriş olsun, pratik yapmak için şehri turlamaya başladığınızda halkın en rağbet gösterdikleri kalabalık olunan noktalara yakınlığı olması, her konuda zamandan tasarruf etmeniz açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Beyaz Rusya Yurt Dışı Eğitim

Beyaz Rusya Cumhuriyeti


LEAVE A COMMENT