Belarus Rusça Kursları

Beyaz Rusya Cumhuriyeti

Sizlerle paylaşacağımız çok detay var. gelin tanışalım; geleceğinize birlikte ışık tutalım.

T.C’de Marka Tescilli Belarus Resmi Sitesine Hoş Geldinizbelarus.com.tr    

Rusçayı Beyaz Rusya’da öğrenmek istiyorum diyenler: 

Rusça seviyeniz başlangıç düzeyinde veya hiç yok ise ve tek amacınız Rusça öğrenmekse; bu durumda ilk etapta rahat bir geçiş için eğitiminize Belarus Rusça Kursu eğitim programları ile dil okulları bünyesinde başlayabilirsiniz.

Belarus Rusça Kursu temel eğitimini asıl yerinde Beyaz Rusya’da alacağınız için çok hızlı bir ilerleme kaydedecek ve farklı ülkelerden gelen birçok öğrenciyle aynı ortamı paylaşarak ortak aktivitelerde bulunabilirsiniz. Bu sayede sadece Beyaz Rusyayı keşfetme imkanına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda  Belarus Rusça Kursu eğitimi sayesinde dil seviyenizi geliştirebilirsiniz.

Rusça dil seviyemi Beyaz Rusya’da pratik etmek istiyorum diyenler:

Türkiye’de yıllarca farklı kurslarda ve okullarda görmüş olduğunuz Rusçayı defalarca tekrarladınız fakat Rusça pratik etme şansına sahip olamadınız. Artık Rusça mı kullanmak ve konuda bildiğimi görmek istiyorum diyenlerdenseniz yine önünüze iki seçenek geliyor.

Ben pratik yapmak istiyorum ama vaktim iki ya da üç ayla kısıtlı diyorsanız veya sadece yaz döneminde Beyaz Rusya’da eğitim alabilecekseniz bu durumda önünüze farklı seçenekler geliyor. Hemen her hafta kursa başlama imkanı sağlayan dil okulları çok daha esnek bir yapıya sahip oldukları için işinizi kolaylaştırabilir; özellikle de başlangıç seviyesinde iseniz; Pek çok aktivite programı da sundukları için çok daha rahat bir geçiş dönemi yaşayabilirsiniz.

Ancak Rusça seviyeniz çok daha ileri seviyedeyse, Üniversite ya da kolejlerin Belarus Rusça Kursu programları size etrafınızda anadili Rusça olan pek çok öğrenci ile aynı ortamı paylaşma imkanı sunacağı için daha etkili ilerleme kaydetmenizi sağlayacaktır.

Rusça mı Beyaz Rusya’da ilerletmek ve akademik eğitim almak istiyorum diyenler:

Eğer amacınız Beyaz Rusya’da Belarus Rusça Kursu programları haricinde; yüksek lisans, master, doktora eğitimi almak ise; ve Rusça alt yapınız yeterli değilse ilk etapta gideceğiniz eğitim kurumunun kendi dil kursunda bu hazırlığı almanız sizin açınızdan çok daha etkili olacaktır. İlk olarak iki defa adaptasyon sorunu yaşamayacağınız gibi, gideceğiniz Üniversite veya dil okulunun hazırlığı var ise bu okullar kendi Rusça Hazırlık okulunu bitiren öğrencilere İngilizcede Toefl gibi sınavlar olmadan belirli bir seviyeyi bitirdikten sonra direkt programa geçme imkanı sağlayabilmektedir.

Company Sevindik 

Belarus Cumhuriyeti.