Hakkımızda

Hakkımızda

 www.belarus.com.tr  

Company SEVİNDİK; Geleceği planlayan gençlerin Yurt dışı eğitim rehberi.

İstediğiniz kazanım ne olursa olsun; Rusça hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için en doğru kursu sunuyoruz.

Tüm kurslar, her seviye için özel kazanımları olan dil becerileri müfredatını takip eder.

Beyaz Rusya’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere yönelik profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Neden Company Sevindik?

Hayallerinize en doğru şekilde yönlendirilerek hedefinize ulaşmak için. Üniversite Adayları. Sizler Gençsiniz; gelecek sizlerin.

Beyaz Rusya’da Rusça kursu alma kararı alındığında öğrenilmesi düşünülen yabancı lisanın dışında güvenli bir ülke olması; hem öğrenci arkadaşımızın kendisi adına; hem de Anne ve Babalarımızın gönül rahatlığı ile gözleri arkada kalmadan göndermek istemeleri en doğal haklarıdır.

Company Sevindik; Öğrencilerin kariyer hedefleri doğrultusunda en uygun okul ve program seçiminin yapılması, başvuru belgelerinin hazırlanması, başvuruların takip edilmesi, kayıt işlemlerinin ve konaklama organizasyonunun yapılması gibi hizmetlerle bu zorlu süreç boyunca Company Sevindik tüm bilgi birikimiyle Minsk Rusça Kursu Eğitimleri boyunca devamlı öğrencilerinin yanında yer almakta; ayrıca eğitim alınan süre boyunca da her türlü danışmanlık ve psikolojik destek ile Company Sevindik olarak hizmetlerimi devam etmektedir. 

6 senelik geçmişin verdiği öz güven ile Beyaz Rusya Cumhuriyetinde her konuda yardımcı olabilmek için bütün alt yapımızı oluşturduk, firma olarak kendimiz en iyisi olmak için buradayız. Beyaz Rusyalı danışmanlarımız hafta içi her gün tam gün bütün mesaisini tüm öğrencilerimizin bütün sıkıntılarını mümkün olduğunca en kısa süre içerisinde ve seri bir şekilde çözüm üretebilmek için mesai yapmaktadırlar.

Company Sevindik Farkını Hissedin

Company Sevindik sorusuna verilecek birçok cevap vardır. Rusça dilinin öneminin farkına varan Company Sevindik eğitim kurumu, Türkiye’de pek önem verilmeyen bu dili yerinde öğretmenizi ve böylece daha kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Rusya ile olan ticari ilişkiler ve bu ilişkilerin her geçen gün gelişmesi nedeni ile Rusça dilini bilmenin önemi fazlası ile artmıştır. Türkiye’de Türk eğitmenler tarafından verilen Rusça dil eğitimi, istenilen seviyede Rusça dilini öğretememektedir. Bir dili öğrenmek için o dilin konuşulduğu yere gitmek daha önemlidir.

Company Sevindik kurumu öğrencilere bu önemli fırsatı sunmaktadır. Rusça dilini konuşan ve bu dil dışında ikinci bir dile yer vermeyen Beyaz Rusya Rusça eğitiminin alınabileceği en önemli yerdir. Avrupa’nın sayılı başkentlerinden birine sahip olan Beyaz Rusya, eğitim dili olarak da Rusçayı kullanmaktadır.

Beyaz Rusya’nın başkenti olan ve bünyesinde 30’dan fazla üniversite barındıran Minsk, üniversite eğitimi için en önemli noktadır. Burada Beyaz Rusyalı olan ve ana dili Rusça olan eğitmenler tarafından en iyi şekilde Rusça dil ve üniversite eğitimi sağlanmaktadır. İkinci bir dilin kullanılmadığı Minsk’te sürekli pratik ile akıcı bir Rusçaya sahip olunabilir.

Bunu da sağlayan Company Sevindik kurumu olmaktadır.

Neden Company Sevindik ?

Company Sevindik ile Geleceğinizi Şimdiden Kurun. Vizyon Rusça eğitim sektöründe herkesin tercih edeceği bir marka olmak.  Öğrencilerin geleceğini planlayan ve gençlerin yurt dışı eğitimlerinde rehber olan Company Sevindik, son dönemlerde en çok tercih edilen eğitim kurumudur.

Bu nedenle Company Sevindik Diye soran birçok öğrenci ve ailesi vardır. Ciddi ve güvenilir bir kurum olan Company Sevindik, öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Company Sevindik diyen birçok kişi, bu eğitim kurumu ile katıldıkları eğitim programlarından sonra bu sorunu cevabını kendileri almış olmaktadır. Türkiye’de Rusça dili konusunda alt yapı eksikliğinin görülmesi nedeni ile bu eksikliği gidermek isteyen eğitimciler Company Sevindik kurumu ile öğrencilerin geleceklerini Beyaz Rusya’da devam ettirmeleri için çalışmalar başlatmıştır.

Beyaz Rusya Avrupa’nın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden biri olup; üniversite eğitiminin kapılarını Türk öğrencilere açan Company Sevindik, iki ülke arasında eğitim yönünden bir köprü görevi görmektedir. Beyaz Rusya’da  üniversite eğitimi alabilmek için hangi liseden mezun olunduğunu bir önemi yoktur.

Beyaz Rusya Cumhuriyetinde Rusça dil eğitimi almaya düşündüğünüz andan itibaren daima eğitim sektöründe uzmanlaşmış bir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Firmalarından biri olmaya hedef seçmiş;Company Sevindik şirketinden destek alarak yol haritasını belirleyen öğrenciler birbirinden farklı bir çok konuda hizmetten ücretsiz şekilde destek almaktadırlar.

Yurt dışı eğitimi boyunca hiç bir konuda problem yaşanmaması adına sevgili öğrencilerin tercih etmeyi düşüneceği Üniversite Fakülte; dil programları seçimleri önemli olduğu kadar, karar kılınacak ülkeye şehre ve konaklama seçimlerine kadar titizlikle ele alınıp değerlendirilmesi gerekmektedir.

Company Sevindik; şirketimiz ile bizler sizleri Beyaz Rusya Cumhuriyetinde düzenlediğimiz Minsk Rusça Kursu eğitim hayatınızın sonuna kadar her sorununuzun çok hızlı giderilmesi adına profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile garanti vermekteyiz. Danışmanlık yapabilmek konuşulduğu ve düşünüldüğü gibi sıradan kolay bir meslek değildir. Günümüz şartlarında; her genç bir birey iyi şartlarda; elit özel firmaların kadrolarında kendisine yer bulabilmek için; Üniversitede aynı fakülteden mezun olduğu yüzlerce, belki de binlerce rakibi karşısında en fazla artısı olan Üniversite mezunu iş adaylarını bir kaç adım daha öne alması gibi geri dönüşü olacaktır.

Company SEVİNDİK

Beyaz Rusya  Cumhuriyeti