Minsk Eğitim

Minsk Eğitim

Beyaz Rusya, Rusça öğrenmek isteyen kişiler için en cazip ülkelerin başında geliyor. Bu anlamda da Rusça dilinin akıcı, anlaşılır ve ana dil seviyesinde konuşulması için sunmuş olduğumuz eğitim fırsatıyla size hem ana dil seviyesinde Rusça konuşmayı garanti ediyoruz hem de tamamen öğrencilerimize özel indirimlerimiz ile hem Beyaz Rusyayı gezme imkanı sunarak hem de yeni bir dil öğrenme olanağını sizlerle buluşturmuş oluyoruz.

Belli başlı özelliklerimiz arasında yerini almaya devam eden yöntemlerle sizlere en iyi halleriyle sunmaya devam ettiğimiz eğitimlerimiz arasında Minsk eğitim Belarus eğitim merkezimiz tarafından verilmektedir. Verdiğimiz belli başlı tüm eğitim olanaklarımızda seyahat, konaklama ve diğer işlemlerde size özel vip imkanlarımız vardır. İşte size Rusça öğrenmeniz için kaçırılmayacak bir fırsatı ayağınıza sermenin vakti gelmiştir.

MİNSK EĞİTİM programlarımız ile artık sizlerde iyi derecede Rusça konuşabileceksiniz.

Genellikle İngilizce diline yönelik verilen eğitimler tamamen yerini Rusça diline bırakmış halde. Gerek birçok önde gelen turizm şirketleri gerekse diğer kültür ve sanat şirketleri Rusça dil bilgisi olan tecrübeli personel alımı yapıyorlar. Bu da açıkçası Rusça dilinin sağlamaya devam ettiği yönleriyle öne çıkan bir fırsat olarak karşımızda durmaktadır.

Başlıca verdiğimiz Minsk eğitim tamamen size etkili Rusça dilini konuşturma ve tüm gramer, telaffuz konularına hakim olma alt yapısını da sunmaktadır. Bu da demek oluyor ki akıcı ve kurallı bir Rusça konuşmayı mümkün kılan etmenlerdendir.

Üniversitelilere Özel İndirimler

Üniversite öğrencilerimizin Rusça dilini yerinden yani Beyaz Rusya’dan öğrenmesi için yurt dışı eğitim imkanı sunarak gerçekleştirmiş olduğumuz eğitim organizasyonumuzda üniversitelilere özel indirimler gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz bütün bu Minsk eğitim imkanlarımız sayesinde süreklilik içerisinde en iyi şekilde dil öğreniminin tamamlanması için çalışmalar yürütmekteyiz.

Yürütmüş olduğumuz tüm bu çalışmalarımız bazında da Rusya Minsk ve Belarus bölgelerinde sizlere en iyi akademik usta öğreticilerimiz ile Rusça eğitim imkanını sunmaktayız. Hemen bu imkanlarımızdan yararlanmak için on line kayıt işlemiyle ön kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa bir süreliğine sunduğumuz indirimli fiyatlarımızla size 0 Rusça öğreteceğiz. Böylece dili hem akıcı hem de hakim halde dilediğiniz şekilde kullanabilecek ve böylelikle yeni bir dil öğrenmenin avantajını bulacaksınız.

Beyaz Rusya Yurt Dışı Eğitim

Beyaz Rusya Cumhuriyeti