Minsk Rusça Kursu

       Minsk Rusça Kursu  

 

Bir çok iş kapısını aralamak istiyorsanız yabancı dil bilmeniz gerekir. Artık bir zorunluluk haline gelen İngilizce dışında ikinci bir dil bilmeniz sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Küreselleşen ve gelişen dünyada yeni bir dil öğrenmenin ayrıcalıklarını yaşamak için Minsk Rusça Kursu programlarımızı inceleyebilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli programlarımız ile kariyerinize güçlü bir donanım eklemek için bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Rusya’nın tüm dünya genelinde konuşuluyor olması ve ülkelerin Rusya ile ticari ilişkilerinin gelişmesi ile beraber Rusça dil bilmenin önemi daha da artmıştır. Rusya ile bağlantılı ticari işler yapan her yerde iyi şartlarda bir iş bulabilirsiniz.

Dünya Genelinde Etken Bir Dil Olan Rusçayı En İyi Şekilde Öğrenme Fırsatı Sunuyoruz

Bir dili en iyi şekilde öğrenmenin yolu, konuşulduğu yerde eğitim almaktır. Bu tezi savunan kurumumuz, istek ve taleplerinizi dikkate alarak sizlere en uygun Minsk Rusça Kurs programlarını sunmaktadır. Son derece ekonomik ve güvenilir olan bir şehirde kariyeriniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk’te birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Yabancılık çekmeyeceğiniz bir şehirde kaliteli bir eğitim sizleri bekliyor.

Uluslar arası Alanda Kabul Edilen Sertifika Sahibi Olabilirsiniz

Güçlü bir CV oluşturabileceğiniz ve tüm dünyada geçerli bir sertifika sahibi olabileceğiniz Minsk Rusça Kursu programlarımız ile kendinizi kısa sürede geliştirebileceksiniz. Her bütçeye uyacak olan eğitim programlarımızdan en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Donanımlı eğitmenler tarafından yoğun programlar dâhilinde verilen Rusça dil eğitimi ile Rusça dilini anadiliniz gibi konuşabileceksiniz. Uluslararası bir çevreye sahip olabileceğiniz program sonrasında ülkemizde en çok aranan eleman olabileceksiniz.

Sürekli gelişen iş piyasasına sağlam bir akademik temel ile giriş yapmak için bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. Birinci sınıf eğitim alarak rakiplerinize fark atabilir ve başarı merdivenlerini daha hızlı çıkabilirsiniz.

Son dönemlerde çok popüler olan Minsk Rusça Kursu programlarını sizler için en iyi şekilde planlıyoruz. Eğitim sürecinde ulaşım, konaklama, vize gibi her türlü işlemlerimiz danışmanlarımız tarafından sizin adınıza düzenlenmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey, karar vermenizdir. Siz kararınızı verin ve gerisini bize bırakın. Eğitimlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler almak için bizi arayabilirsiniz.

Minsk Rusça Kursu programlarımızda; Öğretmenlerimiz; öğrenmeyi kolaylaştıran ve dersleri ilgi çekici ve eğlenceli hale getiren interaktif bir yöntem izlemektedir.

Rusça konuşulan bir ülkede Rusça öğrenmek

Rusça, Beyaz Rusya’nın resmi dili ve iletişimin ana dilidir. Rusça dükkanlar, kafeler, restoranlar, parklar ve sinemalarda her zaman kullanılan bir dildir. Belarus, yaşam ve turizm için ucuz bir ülke olarak kabul edilir ve en büyük eğitim merkezi size uygun fiyatları sunar. Öğle yemeğinde ortalama fiyat yaklaşık 4 – 5 $, toplu taşıma ücreti ise yaklaşık 30 sent civarındadır.

En iyi öğretmenler ve teknikler

Minsk Rusça kursu Türkiye’den ve farklı ülkelerden gelen yabancı öğrencilere Rusça öğretmenliği konusunda geniş deneyime sahip profesyonel öğretmenler istihdam etmektedir. Öğretmenlerimiz çok sayıda yayına sahiptir ve modern teknikleri ve teknolojileri kullanmaktadır.

Günlük sorunlarda ve vize edinme yardım

Minsk Rusça kursu olarak öğrencilerimize vize desteği sağlıyoruz ve davetiyeler düzenliyoruz. Çeşitli gayrimenkul ajanslarıyla işbirliği yapıyoruz ve konaklama yerini Beyaz Rusya’da ayarlayarak sizin için, beklenmedik güçlüklerin eşlik edebileceği, bir ev bulma işlemini basitleştiriyoruz.

Öğrenciler için etkinlik organizasyonu

Minsk Beyaz Rusya’nın başkenti olup, temizliği, güzel mimarisi ve misafirperver insanları ile ünlü bir şehirdir. Minsk Rusça kursu siz değerli öğrenciler için, sınıf arkadaşları ve anadili ile gayri resmi bir ortamda iletişim kurabileceğiniz faaliyetler sunar. Boş zamanınızı kullanarak ülkenin dört bir yanına gidip ilgi çekici yerlerini keşfedebilirsiniz. Belovejskaya Puşa, Nesvij Kalesi, Mir Kalesi, Jiroviçi Manastırı gibi turistik mekanları görebileceğiniz geziler sunabiliriz. Belovejskaya Puşa’da eski ormanlar, tarih öncesi çağlardan beri korunmuştur. Bialowieza Milli Parkı, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Nesvij Kalesi, 16.-18. Yüzyılın mimari bir yapıtıdır. Ayrıca Mir Kalesi, Belarus mimarisinin göze çarpan bir anıtıdır. Jiroviçi manastırı 500 yıllıktır ve ayırt edici bir mimari ve zengin bir tarihi geçmişe sahiptir.

Beyaz Rusya Güvenlik

Beyaz Rusya oldukça güvenli bir ülkedir. Ve bu güvenli ülkenin başkenti Minsk’te Rusça öğrenin. Dünya oranlarına göre, Beyaz Rusya en düşük terör ve suç seviyesine sahip ülkelerden birisidir. Yani akşamları Minsk’te yürüyüşe çıkabilirsiniz ve güvenliğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok. Dil öğrenmenin en önemli etmenlerinden birisi de halk ile irtibatlı olup sürekli pratik yapmaktan geçtiğini unutmamak gerekir.

Avrupa’nın ortasında, sertifikalı eğitim kalitesi ile günümüzün etkin ve çok fazla iş bulma olanağı sağlayan Rusça dilini bizimle öğrenin.

Belarus Üniversite Eğitimi.

Yurt dışında üniversite eğitimi; tüm gençlerin kendi geleceklerini aydınlatabilmek için için eğitim hayatlarını ülke dışında yürütmeyi başarmak zorundalar. Lisans programlarının kabul şartları ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Lisans programları ülkesine göre 3 – 4 veya 5 sene sürmekte; bu sürelerin belirlenmesi seçilecek fakülteye göre değişkenlik gösterir. Yurt dışında Üniversite Eğitimini başarılı olarak bitirip ülkeye geri dönüş yaptığınızda; iş hayatında bir çok fırsat iş olanakları kendilerine sunulmuş olacak. 

Neden Rusça?

Beyaz Rusya; Kaliteli Rusça Eğitiminin tek adresi.  Rusça Kursu Eğitiminin kalbi Beyaz Rusya’da atıyor. Rusça bilmek, fırsatlara açılan kapının anahtarıdır. Güçlü Rusça dil becerileri öğrenmek ve geliştirmek, eğitim, kariyer ve hayatınız ile ilgili hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.  

Avrupa’nın ortasında yaşamanın avantajları:

Beyaz Rusya; kaliteli Rusça Eğitim garantisi. Beyaz Rusya; gayrisafi milli hasılatının (Gsmh) büyük bir bölümünü Yüksek öğretime ayırmaktadır ve bu durum finansman verilen diplomaların, eğitimin kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Beyaz Rusya’da yabancı öğrencilerle Beyaz Rusyalı öğrenciler arasında hiç bir ayrım yapılmamaktadır. Eğitim imkanları üniversite bitiminde verilen diplomalar her detay aynıdır.

Beyaz Rusya’da kesin bir yaşam kalitesi.

Günlük hayatın her durumunu ilgilendiren alanlarda öğrencilere özgü yardımlar ve indirimler yapılır; bu da onlara iyi bir yaşam kalitesi güvencesi verir. Modern bir sağlık sistemi; iyi çalışan bir toplu taşıma ağı.

Beyaz Rusya’da imrenilen bir kültürel dinamizm:

Edebiyat, sinemalar, müzeler, tiyatrolar, operalar, gastronomi, moda günlük yaşamın her anında mevcut olup bunlar Beyaz Rusya’nın kültürel alandaki baş rolünü teyit eder. Tüm yıl boyunca, özellikle de yaz aylarında gerçekleştirilen çok sayıdaki gösteri bu dinamizmin ve Beyaz Rusya’nın dünya kültürlerine gerçek anlamdaki açıklığının birer kanıtıdır. Beyaz Rusya Cumhuriyeti; Minsk Rusça Kursu eğitim alanında son senelerde yurt dışı eğitimi için tercih edilmektedir. Beyaz Rusya’da Mİnsk Rusça Kursu eğitimi almaya gelen yabancı öğrenci sayısı son yıllarda katlanarak artma eğilimi göstermiştir. Bunun en önemli nedenlerinden biri Beyaz Rusya’nın yüksek olan Rusça Eğitimi kalite standartlarını daha da yükseltmiş olmasıdır. Dünyanın en iyi öğrenci şehirlerinden bir tanesi de Minsk.

Yurt Dışında yabancı dil eğitimi için bir çok nedenleriniz var.

Üniversite tercihi tüm hayatınızı etkileyecek bir karar. Yurt Dışında hem istediğiniz bir bölümde okumak, yüksek lisans ya da doktora yapmak; hem de sıra dışı bir öğrencilik deneyimi geçirmek istiyorsanız yurt dışı üniversitelerini ve avantajlarını görmeden karar vermeyin.

Ülkemizde iyi Üniversiteler olmasına rağmen yurt dışında Rusça üzerine üniversitede okumayı tercih eden öğrenci sayısı hayli fazla. Yeniliklere, gelişime açık olduğunuz hayatınızın en verimli 4 – 5 yılını yurt dışında geçirmeniz, size Kültürel ve Sosyal anlamda bilgi birikimi sağladığı gibi becerilerinizin de gelişmesine yardımcı olacak.

Beyaz Rusya’da Okul yılı genellikle yerli öğrenciler için Ağustos’ta başlar; yabancı uyruklu tüm öğrenciler adına ise Eylül ortalarında başlar ve Mayıs sonuna ders, konu anlatımı her dersten ayrı sınavlar olsun tamamı sona erer. Yabancı öğrencilerimiz okul yılı boyunca Pazartesi’den Cuma’ya okula giderler; eğitim alırlar. Okul günü genellikle 9:45 başlar ve 12:35 sona erer.

Belarus Yurt Dışı Eğitim; olarak Yurt Dışı eğitiminizde her adımda sizlerle birlikteyiz. Beyaz Rusya Cumhuriyetinde; hangi alanda eğitim görmek istediğinizi belirlemek okul seçimi sürecinizin ilk adımı olmalıdır. Önce akademik hedefleriniz üzerinde dikkatle düşünün ve ardından bu hedeflere uygun okulu arayın.

Company Sevindik; Minsk Rusça Kursu programları adı altında hazırlamış olduğu birbirinden farklı bir paket seçeneği ile sunduğu hizmetlerde; eğitimin yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak hareket eder ve bu anlayışla yurt dışı eğitim konusunda hazırladığı kişiye özel yaklaşım ve ilgi ile kişilerin en doğru, ülke, bölge, okul ve program tercihlerini yapmalarına yardımcı olur. 

Belarus Yurt Dışı Eğitim; Minsk Rusça Kursu programlarında bunu gerçekleştirirken konusunda uzman eğitim danışmanları ile; nazik, güler yüzlü ve bireyi merkez alan bir yaklaşımı esas alır. Sürekli gelişme ve iyileştirme ilkesinin gereği olarak, kalite anlayışımızın ve kurumsal gelişimimizin sürekliliği için; eğitim danışmanlarımız kurum içi hizmet ve eğitim programlarımız hakkında eğitim faaliyetlerine tabi tutulur. 

Belarus Yurt Dışı  Eğitim; Sosyal sorumluluk bilincine sahip bir kurumdur.

Yurt Dışı Eğitiminde doğru yönlendirme çok önemlidir:

Söz konusu olan yurt dışı eğitimse; doğru yönlendirme daha da önemlidir. Harcanacak zaman; para ve çabanın karşılığının alınması, hangi rotayı takip edeceğinize sıkı sıkıya bağlıdır. Akademik durumunuza, maddi gücünüze, ihtiyaç ve beklentilerinize uymayan bir tercih yapmak sizi hem eğitiminiz süresince hem de mezuniyet sonrası rahatsız edecektir. Hayatınızın bu en önemli planlamasını yaparken özelliklerinizi tümüyle dikkate alarak size yol gösterecek bir rehberiniz olsun istemez misiniz?

Yurt dışında Üniversite ve Fakülte seçimini şansa bırakmayın. Belarus Yurt Dışı Eğitim; ilgi alanlarınız doğrultusunda size en uygun sertifika programının belirlenmesi ve kabul koşullarına uygunluğunun değerlendirilmesi konusunda size yardımcı olmaktadır. 

Beyaz Rusya Devlet Pedagoji Üniversitesi Türkiye Resmi Temsilcisi olan kurumumuz kayıt; seyahat organizasyonlarını, danışmanlık hizmetlerini ücretsiz yürütmektedir. Belarus Yurt Dışı Eğitim; ile birlikte adım atın; kaliteli danışmanlık hizmeti ile kurs süresince farklı olduğunuzu hissedin.

Beyaz Rusya Yurt Dışı Eğitim

Beyaz Rusya Cumhuriyeti